www.gresungenclik.forumr.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.gresungenclik.forumr.com

Buyrun Beyler Bayanlar

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'TÜRKİYE'YE DÖNEBİLİRİM''

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

'TÜRKİYE'YE DÖNEBİLİRİM'' Empty
MesajKonu: 'TÜRKİYE'YE DÖNEBİLİRİM''   'TÜRKİYE'YE DÖNEBİLİRİM'' Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 6:50 am

Bundesliga II takımlarından FC Köln, Antalya'da kampa girerken teknik direktör Christoph Daum Türkiye'nin ikinci vatanı olduğunu belirtti ve Türkiye'de tekrar çalışmayı düşündüğünü söyledi. Eski Galatasaraylı Mondragon ise Türkiye'de sadece sarı-kırmızılı formayı giyeceğini ifade etti.

Kundu'daki Kremlin Palace Otel'e yerleşen Alman takımı, WOW Futbol Merkezi'nde bugün ilk çalışmasını, teknik direktör Christoph Daum önderliğinde yaptı. Milli futbolcu Ümit Özat ve Galatasaray'ın eski kalecilerinden Faryd Mondragon'u da bünyesinde bulunduran Alman ekibi, teknik ve taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi. Çalışmanın son bölümünde tek pas kuralıyla çift kale maç yapan Alman ekibi, yaklaşık 2 saat süren antrenmanın ardından kaldığı otele döndü.

Antrenmanın ardından bir basın toplantısı düzenleyen teknik direktör Christoph Daum, Türk ve Alman gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin, ''Türkiye'de uzun zaman görev yaptınız. Dönmeyi düşünüyor musunuz'' sorusunu Daum, şöyle yanıtladı:
''Her zaman vurguladığım bir şey var, Türkiye benim ikinci vatanım. Burada tanıştığım arkadaşlardan, geçirdiğim zamanlardan çok mutluyum. Burada, kendi ailemden saydığım insanlar var. Türkiye'ye geldiğimde kendi ailemden insanları görmüş gibi hissediyorum. Türkiye'den herhangi bir kulüple görüşmem olmadı. Şu an FC Köln takımının başındayım. Burada ilk amacımız Bundesliga'ya çıkmak. Bütün konsantrasyonum FC Köln üzerine. Bu sezon Bundesliga'ya çıkacağımıza inanıyorum. Burada çalışan herkes benimle aynı düşüncede. Buradaki görevimi tamamladıktan sonra Türkiye'de çalışmayı düşünebilirim.''

-KALECİ MONDRAGON-
FC Köln takımının file bekçisi, eski Galatasaraylı Faryd Mondragon da yapmış olduğu açıklamada, Türkiye'de 6 yıl kaldığını ve Galatasaray'da geçirdiği günleri unutamadığını söyledi.

Köln'de çok mutlu olduğunun altını çizen Mondragon, ''Galatasaray'ı çok seviyorum. 6 yıl Galatasaray'da oynadım. Çok güzel günlerdi. Birçok teklif alıyorum. Türkiye'de Galatasaray'dan başka kulüpte oynamam'' diye konuştu.

FC Köln takımının 23 Ocak tarihine kadar Antalya'da kamp yapacağı ve çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdüreceği öğrenildi.
https://gresungenclik.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin

'TÜRKİYE'YE DÖNEBİLİRİM'' Empty
MesajKonu: Geri: 'TÜRKİYE'YE DÖNEBİLİRİM''   'TÜRKİYE'YE DÖNEBİLİRİM'' Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 6:51 am

gel daum gel tren gelir hoşgelir..
https://gresungenclik.yetkin-forum.com

'TÜRKİYE'YE DÖNEBİLİRİM''
1 sayfadaki 1 sayfası